Příští zápas

FK Železný Brod vs Slovan Frýdlant A

Datum a čas konání: 20.8.2022 17:00

Výhra v posledním přípravném zápase

V posledním přípravném zápase před podzimní částí nové sezony jsme na domácím pažitu přivítali loňského účastníka krajského přebru středočeského kraje Lysou nad Labem. Naši borci na soupeře vlétli od první minuty, bylo z toho vedení 3:0 již v 10. minutě. V celém prvním poločase byl náš tým velmi aktivní a vysokým napadáním nutil soupeře k chybám. Do konce první půle jsme přidali ještě jeden gól a ta tak skončila výsledkem 4:0.

Do druhé půle jsme nastoupili vlažněji, prvních 20 minut bylo z naší strany slabších a vyústilo z toho několik náznáků šancí hostů. Z jedné z nich jsme obdrželi jedinou branku hostů. Poté jsme se vrátili k aktivní hře, vyššímu napadání a otěže zápasu převzali opět my. Výsledkem toho byly další 4 branky v soupeřově sití a utkání tak skončilo vysokou výhrou 8:1.

Slovan Frýdlant - Slovan Lysá nad Labem 8:1 (4:0)
Br.: 3x Kukla, 2x Mazánek, Kozák, Glod, Nosek
SF: Kumprecht (46.Němec) - Novák, Coufal, Jelínek, Kesner - Glod (46.Peml), Mazánek, Šindelář, Štrbák (70.Nosek) - Kukla, Kozák

Hodnocení utkání:
M. Bláha (trenér Slovanu Frýdlant): Jsem rád, že jsme do zápasu dokázali přenést věci, kterým se věnujeme v tréninkovém procesu. Až na dvacet minut ve druhém poločase, kdy jsme vypadli z rytmu jsem i spokojený s výkonem týmu.