Slovan Frýdlant

Oficiální stránky fotbalového klubu
Slovan Frýdlant
www.slovanfrydlant.cz

Příští zápas

TJ Doksy vs Slovan Frýdlant A

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Rozhovor s Michaelem Šislerem

Rozhovor s Michaelem Šislerem

Další letní posilou je šestadvacetiletý Michael Šisler, který posledních 8 let života strávil v Německu. Po návratu do Čech jsme ho dokázali ulovit do našich řad a těšíme se na jeho působení v našem týmu. Vyzpovídali jsme ho v rámci rubriky Rozhovor s posilou. Tak tady to je:

Ahoj Šíšo, po dlouhých letech se vracíš zpátky do Frýdlantu. Jak vzpomínáš na žákovská léta tady u nás?
Ahoj, tak zaprvé bych rád řekl, že jsem strašně rád, že tu mohu opět po letech být.  Na první účinkování ve Slovanu vzpomínám jen v tom nejlepším, pokud si dobře vzpomínám, tak první zápas v divizi jsme dokonce vyhráli 2:1. Tuším ve Svitavách a gól jsem dal já a Bary (Honza Bartoš)

Podobně jako naše další posily si k nám přišel z angažmá v Německu. Kde všude jsi tam hrál a je tam něco jinak, než u nás co se týče fotbalu?
V Německu jsem byl posledních osm let, z toho poslední tři v Bavorsku. Jde o úplně jiný fotbal, než u nás v Čechách. V nižších soutěžích, kde jsem působil, to není moc o fotbale, ale spíše je to taková kopaná. Je pravda, že lidi tam fotbal milují a o hráče je ve všech směrech postaráno. Já jsem ale opravdu moc rád, že mohu působit zase v Česku a mít z fotbalu zase radost. Z Německa bych vyzdvihl hlavně poslední rok, kdy jsem se dostal do futsalového týmu z Regensburgu, kde jsem si mohl okusit první německou soutěž. Tímto bych rád ještě poděkoval trenéru Lucasi Kruelovi, který v 28 letech dělá osobního trenéra borcům jako je Dougles Costa, Rafinha a má pod sebou komplet celý tým Bayernu Mnichov. Jeho postřehy, nápady a zkušenosti, které mi za poslední rok předal, jsou k nezaplacení a já děkuji, že jsem tohle mohl zažít.

Jsi z docela slavné fotbalové rodiny. Měl jsi vždy jasno, že chceš hrát fotbal, nebo tě doma museli nutit?
Ne ne, nikdy jsme nuceni nebyli. Přišlo to tak nějak automaticky, když jsme jako malí kluci lítali po hřišti, když ještě taťka hrával. Samozřejmě jsem za to rád, protože fotbal je pro nás jako droga, ten čas na tom hřišti, když zapomeneme na všední starosti a jen si užíváme tu krásnou hru, je něco, co vždycky dobije baterky.

Jak zatím hodnotíš dosavadní průběh sezóny?
Už když jsem přicházel do Slovanu, tak jsem si říkal, že kvalita kádru je ohromná. Stále je na čem pracovat, ale myslím, že Frýdlant je tam, kde má být a to je vršek tabulky. Samozřejmě nesmíme usnout na vavřínech, protože sezona je teprve na začátku. Myslím ale, že s dosavadními zápasy můžeme být spokojení. Sám se sebou už tak spokojený zatím být nemohu, ale to se určitě už brzy změní a začnu týmu víc pomáhat k bodům.

Jak vidíš sobotní utkání se Skalicí? Skalice je zatím na druhém místě, bude to určitě další těžký zápas…
Určitě to bude těžké utkání, Skalice dostala zatím pouhé dvě branky, takže kvalitu směrem dozadu určitě mají, ale já věřím, že to s klukama zvládneme a tři body zůstanou doma. Navíc i my se můžeme spolehnout na naši obranu, již čtyři zápasy jsme nedostali gól, a i když uděláme nějakou chybu vzadu, tak nás Zajda vždy podrží. Každopádně ať nastoupí se Skalicí kdokoliv, jsem si jistý, že na hřišti necháme srdíčko a získáme tři body.

Diskuze

Poslední zápas

Slovan Frýdlant A
FK Slovan Hrádek nad Nisou
2:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Slovan Frýdlant A 0 0:0 0
2. TJ Sokol Rovensko pod.. 0 0:0 0
3. FK Železný Brod 0 0:0 0
4. TJ Spartak Chrastava 0 0:0 0
5. TJ Doksy 0 0:0 0
6. FC Nový Bor 0 0:0 0
7. FK Stráž pod Ralskem 0 0:0 0
8. SK Skalice u České Lípy 0 0:0 0
9. FK Sedmihorky 0 0:0 0
10. TJ Desná 0 0:0 0
11. FK Jiskra Mšeno.. 0 0:0 0
12. FK Slovan Hrádek nad.. 0 0:0 0
13. FK Turnov 0 0:0 0
14. TJ Jiskra Višňová 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Počet návštěv: 25833
Posledních 30 dnů: 1974 | Posledních 7 dnů: 302 | Poslední den: 29

© 2020 Slovan Frýdlant | Všechna práva vyhrazena | petr_coufal@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne