Slovan Frýdlant

Oficiální stránky fotbalového klubu
Slovan Frýdlant
www.slovanfrydlant.cz

Příští zápas

TJ Doksy vs Slovan Frýdlant A

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Přípravné utkání: TJ Doksy - Slovan Frýdlant “A”

Přípravné utkání: TJ  Doksy - Slovan Frýdlant “A”

V sobotu 27. 6. jsme zajížděli na, podle místního hlasatele, ¨derby¨ do Doks v rámci přípravných utkání na podzimní část sezóny. I přes předem stanovený termín, nás zápas nezastihl v optimálním složení ani počtu, a tak jsme nastoupili ve složení: Zajíček - Capulič st., Horáček, Capulič ml. - Čuba, Coufal, Mazánek, Šindelář, Novák - Kobr, Stýbal; na střídání byl připraven pouze agilní Němec, hrající roli útočného štírka.

První poločas se nesl v duchu vyrovnané partie, kdy domácí hráli spíše na dlouhé míče do našich obranných řad, zatímco my jsme s míčem více kombinovali. Po několika náznacích z obou stran to byli domací, kdo udeřili jako první. Nešťastný odraz ze souboje a rázem to bylo 1:0. Netrvalo dlouho a i my jsme se zapsali na výsledkovou tabuli, když po pohledné akci a přihrávce Šindeláře vyrovnával Mazánek. To bylo ale od nás, co se gólů týče, vše. Po vyrovnání se o slovo přihlásili opět domácí a nachytali nedomluvu v naší obranné činnosti dlouhým míčem přes celé hřiště - 2:1. I přes naši aktivitu a několik šancí v podání Čuby, Mazánka nebo Stýbala jsme jako další inkasovali opět my, centrovaný míč po zemi před naši branku - 3:1. To bylo do poločasu vše.

Druhá půle byla, i přes slibný začátek našich hráčů, bohužel o poznání horší. Naši hráči odpadli nejdříve fyzicky a poté také psychicky a útoky domácích se ke konci zápasu valily jeden za druhým. Skóre se nakonec zastavilo na čísle 7:1, což rozhodně není příznivý výsledek.

Jen těžko se hledají pozitivní stránky z tohoto přípravného utkání, ale jestli něco, tak je to určitě zapojení nových staronových tváří - Capuldové st. i ml. a nová akvizice z Hejnic Kobřík a poměrně kvalitně odehraný první poločas.

Za negativní lze určitě označit fyzickou kondici a herní připravenost některých hráčů a taky obrannou činnost celého týmu. Doufejme, že další zápasy budou v kompletnějším složení, s lepšími výkony a také výsledky.

Diskuze

Poslední zápas

Slovan Frýdlant A
FK Slovan Hrádek nad Nisou
2:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Slovan Frýdlant A 0 0:0 0
2. TJ Sokol Rovensko pod.. 0 0:0 0
3. FK Železný Brod 0 0:0 0
4. TJ Spartak Chrastava 0 0:0 0
5. TJ Doksy 0 0:0 0
6. FC Nový Bor 0 0:0 0
7. FK Stráž pod Ralskem 0 0:0 0
8. SK Skalice u České Lípy 0 0:0 0
9. FK Sedmihorky 0 0:0 0
10. TJ Desná 0 0:0 0
11. FK Jiskra Mšeno.. 0 0:0 0
12. FK Slovan Hrádek nad.. 0 0:0 0
13. FK Turnov 0 0:0 0
14. TJ Jiskra Višňová 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Instagramu

Počet návštěv: 26051
Posledních 30 dnů: 1894 | Posledních 7 dnů: 268 | Poslední den: 38

© 2020 Slovan Frýdlant | Všechna práva vyhrazena | petr_coufal@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne